Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - He Korero Korero > TL4050A10QDCKT
Tono Tono
Maori
TL4050A10QDCKT
  • Tau Wae
    TL4050A10QDCKT
  • Whakaahuatanga
    IC VREF SHUNT 10V SC70
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    10V
  • Momotuhi - Whakauru
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SC-70-5
  • Raupapa
  • Momo Pukapuka
    Shunt
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Momo putanga
    Fixed
  • Ētahi Ingoa
    TL4050A10QDCKTG4
    TL4050A10QDCKTG4-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Noise - 10Hz ki te 10kHz
    150µVrms
  • Noise - 0.1Hz ki te 10Hz
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5
  • I teie nei - Te tuku
  • Nama - Whakaputa
    15mA