Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - He Korero Korero > TL4050B25IDCKT
Tono Tono
Maori
TL4050B25IDCKT
  • Tau Wae
    TL4050B25IDCKT
  • Whakaahuatanga
    IC VREF SHUNT 2.5V SC70
    2.5V
  • Momotuhi - Whakauru
  • Te manawanui
    ±0.2%
  • Te Tae Tema
    50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SC-70-5
  • Paa / Case
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Ētahi Ingoa
    TL4050B25IDCKTG4
    TL4050B25IDCKTG4-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Noise - 10Hz ki te 10kHz
    41µVrms
  • Noise - 0.1Hz ki te 10Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
  • I teie nei - Te tuku
  • Nama - Whakaputa
    15mA