Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - He Korero Korero > TL4050B50IDCKR
Tono Tono
Maori
881887
TL4050B50IDCKR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TL4050B50IDCKR
  • Whakaahuatanga
    IC VREF SHUNT 5V SC70
    5V
  • Momotuhi - Whakauru
  • Te manawanui
    ±0.2%
  • Te Tae Tema
    50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SC-70-5
  • Paa / Case
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Ētahi Ingoa
    TL4050B50IDCKRG4
    TL4050B50IDCKRG4-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Noise - 10Hz ki te 10kHz
    93µVrms
  • Noise - 0.1Hz ki te 10Hz
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
  • I teie nei - Te tuku
  • Nama - Whakaputa
    15mA