Tono Tono
Maori
TL5001IDRG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TL5001IDRG4
  • Whakaahuatanga
    IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    3.6 V ~ 40 V
  • Topology
    Buck, Boost, Flyback
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Ngā Waehere Serial
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Momo putanga
    Transistor Driver
  • Mahinga Whakaputa
    1
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    20kHz ~ 500kHz
  • Taumahi Mahi (Max)
    100%