Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TL750M05CKTER
Tono Tono
Maori
787954
TL750M05CKTER
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TL750M05CKTER
  • Whakaahuatanga
    IC REG LIN 5V 750MA 3POWERFLEX
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.6V @ 750mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    26V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    3-PowerFLEX™
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-252-4, DPak (3 Leads + Tab)
  • PSRR
    55dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 750mA 3-PowerFLEX™
  • Nama - Whakaputa
    750mA