Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TL750M12CKTPRG3
Tono Tono
Maori
TL750M12CKTPRG3
  • Tau Wae
    TL750M12CKTPRG3
  • Whakaahuatanga
    IC REG LIN 12V 750MA 2POWERFLEX
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.6V @ 750mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    26V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-PowerFLEX™
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • PSRR
    55dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA 2-PowerFLEX™
  • Nama - Whakaputa
    750mA