Tono Tono
Maori
TLV27L1IDBVTG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TLV27L1IDBVTG4
  • Whakaahuatanga
    IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
  • Momotuhi - Whakamutanga Whakauru
    500µV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-5
  • Te utu o te huka
    0.06 V/µs
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Momo putanga
    Rail-to-Rail
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hua Hua Whai Hua
    160kHz