Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TLV713285PDQNR
Tono Tono
Maori
TLV713285PDQNR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TLV713285PDQNR
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
  • Rae Tae (Max)
    0.57V @ 150mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.85V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    5.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    4-X2SON (1x1)
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    4-XDFN Exposed Pad
  • PSRR
    70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 4-X2SON (1x1)
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    75µA
  • Nama - Whakaputa
    150mA