Tono Tono
Maori
TMS320BC51PQ80
  • Tau Wae
    TMS320BC51PQ80
  • Whakaahuatanga
    IC DSP 132-BQFP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    5.00V
  • Ngaohihi - Core
    5.00V
  • Momo
    Fixed Point
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    132-BQFP (24.54x24.54)
  • Raupapa
    TMS320C5x
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    132-BQFP Bumpered
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • A-Chip RAM
    4kB
  • Haumahara Korerokore
    ROM (16 kB)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    4 (72 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    BSP, SSP, TDM
  • Tau Whakatau
    80MHz