Tono Tono
Maori
TMS320C6413GTSA500
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TMS320C6413GTSA500
  • Whakaahuatanga
    IC FIXED-POINT DSP 288-FCBGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    3.30V
  • Ngaohihi - Core
    1.20V
  • Momo
    Fixed Point
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    288-FCBGA (23x23)
  • Raupapa
    TMS320C6410/12/13/18
  • Paa / Case
    288-BBGA, FCBGA
  • Ētahi Ingoa
    TMS320C6413GTSA500-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C (TC)
  • A-Chip RAM
    288kB
  • Haumahara Korerokore
    External
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Atanga
    Host Interface, I²C, McASP, McBSP
  • Tau Whakatau
    500MHz