Tono Tono
Maori
774302
TMS320C6711DZDP200
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TMS320C6711DZDP200
  • Whakaahuatanga
    IC DSP FLOATING-POINT 272-BGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    3.30V
  • Ngaohihi - Core
    1.26V
  • Momo
    Floating Point
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    272-BGA (27x27)
  • Raupapa
    TMS320C67x
  • Paa / Case
    272-BBGA
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    0°C ~ 90°C (TC)
  • A-Chip RAM
    72kB
  • Haumahara Korerokore
    External
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    Host Interface, McBSP
  • Tau Whakatau
    200MHz