Tono Tono
Maori
TMS320C6727BGDH300
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TMS320C6727BGDH300
  • Whakaahuatanga
    IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    3.30V
  • Ngaohihi - Core
    1.20V
  • Momo
    Floating Point
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    256-BGA (17x17)
  • Raupapa
    TMS320C672x
  • Paa / Case
    256-BGA
  • Ētahi Ingoa
    TMS320C6727BGDH300-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 90°C (TC)
  • A-Chip RAM
    288kB
  • Haumahara Korerokore
    ROM (384 kB)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Atanga
    EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI
  • Tau Whakatau
    300MHz