Tono Tono
Maori
TMS320DM355ZCE135
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
160+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TMS320DM355ZCE135
  • Whakaahuatanga
    IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    1.8V, 3.3V
  • Ngaohihi - Core
    1.30V
  • Momo
    Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    337-NFBGA (13x13)
  • Raupapa
    TMS320DM3x, DaVinci™
  • Paa / Case
    337-LFBGA
  • Tae Mahi
    0°C ~ 85°C (TC)
  • A-Chip RAM
    56kB
  • Haumahara Korerokore
    ROM (8 kB)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    ASP, I²C, SPI, UART, USB
  • Tau Whakatau
    135MHz