Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > TMS320F2802PZA-60
Tono Tono
Maori
TMS320F2802PZA-60
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TMS320F2802PZA-60
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.71 V ~ 1.89 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    100-LQFP (14x14)
  • Tere
    60MHz
  • Raupapa
    C2000™ C28x Fixed-Point
  • Rahi RAM
    6K x 16
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    64KB (32K x 16)
  • Nga Papahanga Reo
    POR, PWM, WDT
  • Paa / Case
    100-LQFP
  • Ētahi Ingoa
    TMS320F2802PZA60
  • Oscillator Momo
    Internal
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    35
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rae EEPROM
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)