Tono Tono
Maori
TMS320VC5502GZZ200
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TMS320VC5502GZZ200
  • Whakaahuatanga
    IC FXD-PNT DSP 400 MIPS 201-BGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    3.30V
  • Ngaohihi - Core
    1.26V
  • Momo
    Fixed Point
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    201-BGA MICROSTAR (15x15)
  • Raupapa
    TMS320C55x
  • Paa / Case
    201-LFBGA
  • Ētahi Ingoa
    296-17381-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TC)
  • A-Chip RAM
    80kB
  • Haumahara Korerokore
    ROM (32 kB)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Atanga
    Host Interface, I²C, McBSP, UART
  • Tau Whakatau
    200MHz