Tono Tono
Maori
TPS61097-33DBVR
  • Tau Wae
    TPS61097-33DBVR
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    0.9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    5.5V
  • Topology
    Boost
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    Yes
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-5
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o nga Hua
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Up
  • Rautanga - Whakawhiti
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 200mA (Switch) SC-74A, SOT-753
  • Nama - Whakaputa
    200mA (Switch)