Tono Tono
Maori
340124
TPS62400DRCT
I roto i te taonga
250+
  • Tau Wae
    TPS62400DRCT
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10SON
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    0.6V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    6V
  • Momotuhi - Input (Min)
    2.5V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    6V
  • Topology
    Buck
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    Yes
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-VSON (3x3)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    10-VFDFN Exposed Pad
  • Momo putanga
    Adjustable
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o nga Hua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    2.25MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 400mA, 600mA 10-VFDFN Exposed Pad
  • Nama - Whakaputa
    400mA, 600mA