Tono Tono
Maori
TPS65150EVM-697
  • Tau Wae
    TPS65150EVM-697
  • Whakaahuatanga
    EVALUATION MODULE TPS65150
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    15V, 30V, -2V
  • Momotuhi - Whakauru
    1.8 V ~ 6 V
  • Whakamahia IC / Wahanga
    TPS65150
  • Tuhinga kua Whakaratohia
    Board(s)
  • Raupapa
  • Topology Whakahaere
    Boost
  • Ngā Hua me te Momo
    3, Non-Isolated
  • Ētahi Ingoa
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tumuaki Matua
    Special Purpose DC/DC, LCD Supply
    Not applicable / Not applicable
  • Rautanga - Whakawhiti
    1.2MHz