Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TPS715A33DRBT
Tono Tono
Maori
684757
TPS715A33DRBT
  • Tau Wae
    TPS715A33DRBT
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 3.3V 80MA 8SON
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1.12V @ 80mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    24V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SON (3x3)
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Reverse Polarity
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    8-VDFN Exposed Pad
  • PSRR
    60dB (100kHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 8-SON (3x3)
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    5.8µA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    4.2µA
  • Nama - Whakaputa
    80mA