Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TPS71928-28DRVR
Tono Tono
Maori
TPS71928-28DRVR
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    TPS71928-28DRVR
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 2.8V 200MA 6SON
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.4V @ 200mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.8V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    6.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    6-SON (2x2)
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    6-WDFN Exposed Pad
  • PSRR
    63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Ētahi Ingoa
    TPS71928-28DRVRG4
    TPS71928-28DRVRG4-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.8V 200mA 6-SON (2x2)
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    250µA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    160µA
  • Nama - Whakaputa
    200mA