Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TPS7250QDRG4
Tono Tono
Maori
TPS7250QDRG4
I roto i te taonga
2500+
  • Tau Wae
    TPS7250QDRG4
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1.1V @ 250mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    10V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • PSRR
    60dB ~ 50dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA 8-SOIC
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    325µA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    225µA
  • Nama - Whakaputa
    250mA