Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TPS73250DBVTG4
Tono Tono
Maori
TPS73250DBVTG4
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    TPS73250DBVTG4
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.15V @ 250mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    5.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-5
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Reverse Polarity
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA SOT-23-5
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    950µA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    550µA
  • Nama - Whakaputa
    250mA