Tono Tono
Maori
TPS73501EVM-276
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TPS73501EVM-276
  • Whakaahuatanga
    EVAL MODULE FOR TPS73501-276
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    1.8V
  • Momotuhi - Whakauru
    2.7 V ~ 6.5 V
  • Whakamahia IC / Wahanga
    TPS73501
  • Tuhinga kua Whakaratohia
    Board(s)
  • Raupapa
  • Momo Kaiwhakahaere
    Positive Adjustable
  • Ētahi Ingoa
    TPS73501EVM-276-ND
    TPS73501EVM276
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Not applicable / Not applicable
  • Whakaahuatanga Taipitopito
  • Nama - Whakaputa
    500mA