Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TPS780300250DRVR
Tono Tono
Maori
TPS780300250DRVR
  • Tau Wae
    TPS780300250DRVR
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.25V @ 250mA, 0.25V @ 250mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3V, 2.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    5.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    6-SON (2x2)
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    6-WDFN Exposed Pad
  • PSRR
    40dB ~ 15dB (10Hz ~ 1kHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V, 2.5V 150mA 6-SON (2x2)
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    5µA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    800nA
  • Nama - Whakaputa
    150mA