Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TPS79101DBVRG4Q1
Tono Tono
Maori
TPS79101DBVRG4Q1
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    TPS79101DBVRG4Q1
  • Whakaahuatanga
    IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    1.2V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    5.5V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    5.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-6
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q100
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SOT-23-6
  • PSRR
  • Momo putanga
    Adjustable
  • Ētahi Ingoa
    TPS79101DBVRG4Q1-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 100mA SOT-23-6
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    250µA
  • Nama - Whakaputa
    100mA