Home > Hua > RF / IF me RFID > RF Modulators > TRF372017IRGZR
Tono Tono
Maori
TRF372017IRGZR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TRF372017IRGZR
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
  • Nga Utu Whakatau
    2.7GHz
  • Raupapa
  • RF Frequency
    300MHz ~ 4.8GHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    48-VFQFN Exposed Pad
  • P1dB
    12dBm
  • Mana Whakaputa
    3dBm
  • Pounamu Noise
    -153dBm/Hz
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • LO Frequency
    300MHz ~ 4.8GHz
  • Mahinga
    Upconverter
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    RF Modulator IC 300MHz ~ 4.8GHz 48-VFQFN Exposed Pad
  • I teie nei - Te tuku
    200mA