Tono Tono
Maori
TS12A4514DG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1050+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TS12A4514DG4
  • Whakaahuatanga
    IC SWITCH SPST 8SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +)
    2.7 V ~ 12 V
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±)
  • Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max)
    75ns, 45ns
  • Whakawhitihia te Kotahitanga
    SPST - NO
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Whakaoho-a-Whenua (Max)
    10 Ohm
  • Tuhinga o mua
    1
  • Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 8-SOIC
  • I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max)
    1nA
  • Crosstalk
  • Toha Tae
    -11.5pC
  • Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon)
  • Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu))
    7.5pF, 7.5pF
  • Tau Wae Tuakiri
    TS12A4514
  • -3db Whaiwhata
    520MHz