Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > UA78L10ACPK
Tono Tono
Maori
UA78L10ACPK
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UA78L10ACPK
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 10V 100MA SOT89-3
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1.7V @ 40mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    10V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    25V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-89-3
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    TO-243AA
  • PSRR
    44dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    296-15327-5-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA SOT-89-3
  • Nama - Whakaputa
    100mA