Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > UA78L12ACPK
Tono Tono
Maori
411506
UA78L12ACPK
  • Tau Wae
    UA78L12ACPK
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1.7V @ 40mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    27V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-89-3
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-243AA
  • PSRR
    42dB (120Hz)
  • Ētahi Ingoa
    296-11132-5-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-89-3
  • Nama - Whakaputa
    100mA