Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > UA78M33CDCY
Tono Tono
Maori
UA78M33CDCY
  • Tau Wae
    UA78M33CDCY
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    2V @ 350mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    25V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-223-4
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-261-4, TO-261AA
  • PSRR
    80dB (120Hz)
  • Ētahi Ingoa
    UA78M33CDCY-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SOT-223-4
  • Nama - Whakaputa
    500mA
  • Ngā Āhuatanga Mana
  • Tau Wae Tuakiri
    UA78M33
UA78M33CDCYG3
UA78M33CDCYG3
Whakaahuatanga: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT223-4