Home > Hua > Tuhinga o mua > Isolators - Kaiwhakahaere Puta > UCC5390SCD
Tono Tono
Maori
UCC5390SCD
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UCC5390SCD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    13.2 V ~ 33 V
  • Putanga - Whakamotu
    3000Vrms
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
  • Hangarau
    Capacitive Coupling
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau)
    10ns, 10ns
  • Whakaritea te Whakawhānui Nui (Max)
    20ns
  • Whakatakotoranga Tangata tpLH / tpHL (Max)
    100ns, 100ns
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Ētahi Ingoa
    UCC5390SCD-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Te maha o nga pouaka
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gate Driver Capacitive Coupling 3000Vrms 1 Channel 8-SOIC
  • I teie nei - Whakaputanga Whakaeke
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    10A, 10A
  • Aratau Tae Maeatanga Maama (Min)
    100kV/µs