Tono Tono
Maori
3388406Ataata GSM160A15-R7BMEAN WELL
GSM160A15-R7B
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    GSM160A15-R7B
  • Whakaahuatanga
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 144W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    15V
  • Momotuhi - Whakauru
    80 ~ 264 VAC
  • Rahi / Rahi
    6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.0mm x 72.0mm x 35.0mm)
  • Raupapa
    GSM160A (160W)
  • Whakamahia te Rohe
    International
  • Mana (Watts)
    144W
  • Ko te poari
  • Hononga Whakaputa
    Power DIN, 4 Pin
  • Ētahi Ingoa
    GSM160A15-R7B-ND
  • Tae Mahi
    -30°C ~ 70°C
  • Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute
    150mW (Max)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Cord (Sold Separately)
  • Hononga Whakauru
    IEC 320-C14
  • Puka
    Desktop (Class I)
  • He pai
    Level VI
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15V 144W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    9.6A
  • Raina Rita
    47.2" (1.20m)