Tono Tono
Maori
5980807Ataata DS1803Z-010+T&RMaxim Integrated
DS1803Z-010+T&R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DS1803Z-010+T&R
  • Whakaahuatanga
    IC POT DUAL ADDRESS 10K 16-SOIC
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Tae Teaweke (Tae)
    750 ppm/°C
  • Taper
    Linear
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-SOIC
  • Raupapa
  • Resistance - Wiper (Ohms) (Typ)
    400
  • Te Pakanga (Ohms)
    10k
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Ētahi Ingoa
    DS1803Z-010+T&R-ND
    DS1803Z-010+TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o Tapa
    256
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Momo Rangi
    Volatile
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    I²C
  • Ngā āhuatanga
    Selectable Address
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-SOIC