Tono Tono
Maori
5112612Ataata DS1855E-010/T&RMaxim Integrated
DS1855E-010/T&R
  • Tau Wae
    DS1855E-010/T&R
  • Whakaahuatanga
    IC RES TEMP-CNTRL 10/10K 14TSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Tae Teaweke (Tae)
    750 ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    14-TSSOP
  • Raupapa
  • Resistance - Wiper (Ohms) (Typ)
    400
  • Te Pakanga (Ohms)
    10k
  • Paa / Case
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Rangi
    Non-Volatile
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Atanga
    I²C
  • Ngā āhuatanga
    Selectable Address
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 100, 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP