Tono Tono
Maori
87489
DS1856E-020+T&R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DS1856E-020+T&R
  • Whakaahuatanga
    IC DGTL POT 20K 2CH 16TSSOP
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.85 V ~ 5.5 V
  • Te manawanui
    ±25%
  • Te Tae Teaweke (Tae)
    50 ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-TSSOP
  • Te Pakanga (Ohms)
    20k
  • Paa / Case
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 95°C
  • Tau o Tapa
    256
  • Momo Rangi
    Non-Volatile
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    I²C
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Digital Potentiometer 20k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP