Tono Tono
Maori
5507357Ataata DS1868E-010/T&RMaxim Integrated
DS1868E-010/T&R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DS1868E-010/T&R
  • Whakaahuatanga
    IC DGTL POT 10K 2CH 20TSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.7 V ~ 3.3 V, 5V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Tae Teaweke (Tae)
    750 ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-TSSOP
  • Raupapa
  • Resistance - Wiper (Ohms) (Typ)
    400
  • Te Pakanga (Ohms)
    10k
  • Paa / Case
    20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o Tapa
    256
  • Momo Rangi
    Volatile
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Atanga
    Serial
  • Ngā āhuatanga
    Cascade Pin
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 20-TSSOP