Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > MAX1658ESA
Tono Tono
Maori
617777
MAX1658ESA
  • Tau Wae
    MAX1658ESA
  • Whakaahuatanga
    IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1.5V @ 350mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    1.25V (3.3V)
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    16V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    16.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • PSRR
  • Momo putanga
    Adjustable (Fixed)
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 16 V 350mA 8-SOIC
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    60µA
  • Nama - Whakaputa
    350mA