Tono Tono
Maori
1749028Ataata MAX5154BEEE+Maxim Integrated
MAX5154BEEE+
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MAX5154BEEE+
  • Whakaahuatanga
    IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati
    5V
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog
    5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-QSOP
  • Wā Tautuhi
    15µs (Typ)
  • Raupapa
  • Momo Pukapuka
    External
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Momo putanga
    Voltage - Buffered
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C