Tono Tono
Maori
MAX762CPA+
  • Tau Wae
    MAX762CPA+
  • Whakaahuatanga
    IC REG BOOST ADJ/15V 1.5A 8DIP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    5V (15V)
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    16.5V
  • Momotuhi - Input (Min)
    2V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    16.5V
  • Topology
    Boost
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-PDIP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Momo putanga
    Adjustable (Fixed)
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Up
  • Rautanga - Whakawhiti
    300kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 5V (15V) 1 Output 1.5A (Switch) 8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Nama - Whakaputa
    1.5A (Switch)