Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > F1238H48B-FSR
Tono Tono
Maori
3352850Ataata F1238H48B-FSRMechatronics
F1238H48B-FSR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    F1238H48B-FSR
  • Whakaahuatanga
    FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    38.00mm
  • Taumaha
    0.536 lb (243.13g)
  • Waahi Ngaohiko
  • Putanga - Kua tohua
    48VDC
  • Whakamutunga
    2 Wire Leads
  • Tumanako Tohu
    0.250 in H2O (62.3 Pa)
  • Rahi / Rahi
    Square - 119mm L x 119mm H
  • Raupapa
    F1238-S
  • RPM
    2500 RPM
  • Tae Mahi
  • Poaka
    41.0 dB(A)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Tae
  • Tuhinga - Tae
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Momo Pene
    Tubeaxial
  • Whakatauranga onamata
    0.140A