Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > F8025H12B-FSR
Tono Tono
Maori
4111797Ataata F8025H12B-FSRMechatronics
F8025H12B-FSR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    F8025H12B-FSR
  • Whakaahuatanga
    FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    25.00mm
  • Taumaha
    0.174 lb (78.93g)
  • Waahi Ngaohiko
  • Putanga - Kua tohua
    12VDC
  • Whakamutunga
    2 Wire Leads
  • Tumanako Tohu
    0.120 in H2O (29.9 Pa)
  • Rahi / Rahi
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Raupapa
    F8025
  • RPM
    2400 RPM
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
  • Poaka
    29.0 dB(A)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Tae
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Tuhinga - Tae
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Life @ Temp.
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Momo Pene
    Tubeaxial
  • Whakatauranga onamata
    0.145A