Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > MM22580H48B-FSR
Tono Tono
Maori
1899910Ataata MM22580H48B-FSRMechatronics
MM22580H48B-FSR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MM22580H48B-FSR
  • Whakaahuatanga
    FAN AXIAL 225X80MM 48VDC
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    80.00mm
  • Taumaha
    3.5 lbs (1.6kg)
  • Waahi Ngaohiko
  • Putanga - Kua tohua
    48VDC
  • Whakamutunga
    2 Wire Leads
  • Tumanako Tohu
    1.400 in H2O (348.7 Pa)
  • Rahi / Rahi
    Square - 225mm L x 225mm H
  • Raupapa
    MM22580
  • RPM
    3600 RPM
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
  • Poaka
    65.0 dB(A)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Tae
    Magnesium Alloy
  • Tuhinga - Tae
    Magnesium Alloy
  • Life @ Temp.
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Momo Pene
    Tubeaxial
  • Whakatauranga onamata
    2.1A