Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Nga Tae Whakatura / Tae Kaituku > DSC2311KL2-R0040T
Tono Tono
Maori
DSC2311KL2-R0040T
  • Tau Wae
    DSC2311KL2-R0040T
  • Whakaahuatanga
    LVCMOS
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.25 V ~ 3.6 V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Raupapa
    DSC2311
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVCMOS
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Teitei
    0.035" (0.90mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga
    ±25ppm
  • Maha - Te putanga 4
  • Tautanga - Mahi 3
  • Tautanga - Mahi 2
    20MHz
  • Tautanga - Whakaputa 1
    40MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    23mA