Tono Tono
Maori
6963104Ataata DV330100Micrel / Microchip Technology
DV330100
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DV330100
  • Whakaahuatanga
    DEV BUNDLE LV MOTOR CONTROL
  • Tauira ECAD
  • Whakamahia IC / Wahanga
    dsPIC33EP512GM710
  • Momo
    Power Management
  • Tuhinga kua Whakaratohia
    Board(s)
  • Raupapa
  • Ngā Tohu Tuarua
  • Ngā Āhuatanga Tuatahi
    Motors (BLDC, PMSM)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Motor Controller/Driver
  • Whakauru
    Yes, MCU, 16-Bit
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    dsPIC33EP512GM710 Motor Controller/Driver Power Management Evaluation Board
DV30
DV30
Whakaahuatanga: VOLTAGE DETECTOR CAT III 600V
Kaihanga: FLIR
MAX13485EEVKIT+
MAX13485EEVKIT+
Whakaahuatanga: EVAL BOARD FOR MAX13485E
Kaihanga: Maxim Integrated
MAX8555AEVKIT
MAX8555AEVKIT
Whakaahuatanga: EVAL KIT FOR MAX8555
Kaihanga: Maxim Integrated
DV3201A
DV3201A
Whakaahuatanga: BOARD DGHTR SNGL/DUAL MCP3201/02
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
DV3200
DV3200
Whakaahuatanga: LOGICANALYZER 200MHZ
Kaihanga: TechTools
Whakaahuatanga: KIT DEV PIC32 BLUETOOTH AUDIO
Whakaahuatanga: DIGIVIEW LOGIC ANALYZER 100MHZ