Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Kaituku Puta > MIC4100BMTR
Tono Tono
Maori
3972083Ataata MIC4100BMTRMicrel / Microchip Technology
MIC4100BMTR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MIC4100BMTR
  • Whakaahuatanga
    IC DRIVER MOSFET 100V CMOS 8SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    9 V ~ 16 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau)
    400ns, 400ns
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Te maha o nga Kaikoi
    2
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Haumaru Mamao - VIL, HIV
    3V, 8V
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Momo Input
    Non-Inverting
  • Rahi Taitapa Nui - Max (Bootstrap)
    118V
  • Pato Puka
    N-Channel MOSFET
  • Whakahaere Whirihoranga
    Half-Bridge
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC
  • I teie nei - Te Whakaeke Peak (Puna, Tini)
    2A, 2A