Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > 5KP170A-TP
Tono Tono
Maori
4667030Ataata 5KP170A-TPMicro Commercial Components (MCC)
5KP170A-TP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    5KP170A-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 170V 275V R-6
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    170V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    275V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    189V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    R-6
  • Raupapa
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    R6, Axial
  • Ētahi Ingoa
    5KP170A-TPTR
    5KP170ATP
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)