Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > BAS70-04-TP
Tono Tono
Maori
BAS70-04-TP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
20+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BAS70-04-TP
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1V @ 15mA
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    70V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23
  • Tere
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    5ns
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Ētahi Ingoa
    BAS70-04TPMSDKR
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Series Connection
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    200nA @ 50V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    70mA (DC)