Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > BZX84C6V2-TP
Tono Tono
Maori
BZX84C6V2-TP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
20+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BZX84C6V2-TP
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    6.2V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
    ±6%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23
  • Raupapa
  • Mana - Max
    350mW
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Ētahi Ingoa
    BZX84C6V2-TPMSCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    10 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 6.2V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    3µA @ 4V