Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > MBR10200FCT-BP
Tono Tono
Maori
1305960Ataata MBR10200FCT-BPMicro Commercial Components (MCC)
MBR10200FCT-BP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MBR10200FCT-BP
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    920mV @ 5A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    ITO-220AB
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Ētahi Ingoa
    MBR10200FCT-BPMS
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -50°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Cathode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    500µA @ 200V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    10A