Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > MBRD5100-TP
Tono Tono
Maori
MBRD5100-TP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MBRD5100-TP
  • Whakaahuatanga
    5A,100V,SCHOTTKY,DPAK PACKAGE
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    720mV @ 5A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D-Pak
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Ētahi Ingoa
    MBRD5100-TPMSCT
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 100V 5A Surface Mount D-Pak
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    50µA @ 100V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    5A